Stavební práce

Zabýváme se výstavbou nových domů a to zejména dřevostaveb ale i ruznými rekonstrukcemi domů a bytů.Každou dodávku realizujeme jako generální dodavatel a proto všechny případné dotazy,technické řešení ale i konečnou vizi řeší klient od začátku do konce s jedním subjektem a tím eliminuje případné chyby a komplikace v průběhu stavby.

Společnost DD Domy nabízí jako jedna z mála dům zcela dle Vašich požadavků a představ. Nízkoenergetické montované domy mají dlouholetou tradici v severní Americe a ve skandinávských zemích, kde přesvědčily díky svým velmi dobrým tepelně izolačním vlastnostem, a vysokou životností. V několika posledních desetiletích se montované dřevěné domy prosadily ve větší míře také v okolních zemích v Evropě a v posledních letech také v České republice.

Náš systém Vám umožňuje volné rozhodování při navrhování a plánování Vašeho domu. Nevnucujeme žádné typové stavby. Umožňujeme, aby si každý stavebník postavil svůj dům zcela v souladu se svým přáním a představou a zároveň vše přizpůsobil svým finančním možnostem. Jsme připraveni spolupůsobit při otázkách koncepce domu a zároveň pomoci v průběhu plánování stavby, a financování stavby. Projekt pro stavební povolení, pokud si to zákazník přeje, je součástí naší dodávky a je poskytnut zdarma. Zhotovíme Vám dům připravený k nastěhování, hrubou stavbu nebo stavbu podle individuálních požadavků i včetně spodní stavby. Doba výstavby domu v našem systému je velmi krátká. Již v několika dnech je dům smontován a tak zajištěn proti rozmarům počasí. Výstavbu domu "na klíč" bychom nechtěli prodlužovat nad 3 měsíce od podpisu smlouvy. Hlavní materiály, které používáme k výstavbě nízkoenergetických objektů jsou přírodního charakteru a to na bázi dřeva a dále sádrovláknité desky fermacell nebo rigidur. A to pouze od renomovaných výrobců s příslušným certifikátem kvality. Užitím vhodné skladby provádíme konstrukce obvodových stěn, stropů i střech „difúzně otevřené“, které zaručují příznivé vlhkostní poměry jak v konstrukcích tak v celém objektu. Tím je dosaženo našeho cíle. Příznivé klima k bydlení.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Kontaktní adresa
DD Domy, spol. s r.o.
Husovo Náměstí 164
Kolín 280 02
ČESKÁ REPUBLIKA
tel.+420 777 783 888