Interiéry

Interiérové dveře

Dodáváme a montujeme vnitřní interiérové dveře otevíravé, posuvné,skládací ale také celoskleněné stěny a dělící příčky. Dodáváme výrobky předních výrobců dle výběru a požadavků klienta. Součástí dodávky je i montáž kování a prací s tím souvisejících,jako je zednické zapravení otvorů,demontáž a likvidace původních zárubní a podobně.

Podlahy

Provádíme dodávku a montáž všech podlahových krytin jako jsou zejména parkety, prkenné masivní podlahy a dále potom krytiny jako jsou vinyl,PVC a koberce. Provádíme též renovaci starých parketových a prkenných podlah. Mezi naše specializace patří sanace,opravy a navržení nové konstrukce zpravidla půdních podlah na kterých později vzniká nové podkroví. Všechny naše konstrukce jsou navržené jako suché konstrukce které jsou složeny například ze systému Fermacel nebo jako trámové konstrukce v kombinaci s deskami OSB,

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -


Vlastní výroba nábytku - kuchyně, vestavné skříně

Ve vlastní výrobě se zabýváme především výrobou kuchyní, vestavných skříní a atypického nábytku který nelze koupit v běžné prodejní síti jako jsou různé hloubky, zkosené stěny nebo jen členění skříněk tak aby vyhovovali bezchybně požadavkům klienta. Zhotovíme grafické návrhy,popřípadě poradíme ve spolupráci s architektem.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -


Realizace kompletních interiérů vč. stavebních úprav

Řešíme interiéry komplexně a to zpravidla vč. všech souvisejících prací jako je demontáž a likvidace původního zařízení a podle projektu vytvoříme pro nové dispozice rozvody elektro, vody a popřípadě ostatních instalací. Vzhledem k potřebám klientů řešíme individuální požadavky a snažíme se podřídit jejich potřebám a možnostem.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Kontaktní adresa
DD Domy, spol. s r.o.
Husovo Náměstí 164
Kolín 280 02
ČESKÁ REPUBLIKA
tel.+420 777 783 888